Lastiksan Otomotiv

Kamyon Lastik Kaplama

Lastiksan  kaplamalarının mükemmelliği, yüksek standartlı ve yüksek kaliteli kaplama işleminin doğrudan bir sonucudur. En son teknoloji, her adımda doğruluk ve verimlilik oluşturur.  Her seferinde tutarlılık ve güvenilirlik sağlarken lastiklerinizin orijinal performans seviyesini geri kazanmaya yöneliktir.

Yol İçi Kaplama Çeşitleri

M729
DE2
DR
T110
DA4
RL1

Yol Dışı Kaplama Çeşitleri

MSD
DY3
DY
LGT - ZH
ZY
M510

Soğuk Lastik Kaplama Prosesi

image

Oliver kaplama teknisyenleri yoğun analizleriyle tanınırlar. Her kaplama muhafazasını boncuktan boncuklara özenle ve hassasiyetle manuel olarak incelerler. Ayrıca her kasa, hiçbir hasarın gözden kaçırılmamasını sağlamak için elektronik çivi deliği algılamasından geçer. Onarım gerekirse, bu kasa Tamir İstasyonuna gönderilir.

01
image

Yenilikçi ekstrüder makinemiz, kürlenmemiş tampon sakız kauçuğunun, aynı kalınlıkta kasa üzerine yerleştirilmesini sağlar. Ekstrüder makinesi, lastiğin genişliğine göre ayarlanarak saatte daha fazla lastik kaplamamızı sağlar. Yastık sakızı kauçuğu, artık taban yüzü oluşturma istasyonunda taban yüzünü kabul etmeye hazırdır.

04
image

Her Oliver kaplaması, kapsamlı bir inceleme ile başlar ve kapsamlı bir inceleme ile biter. Uzman bir Oliver teknisyeni tarafından ayrıntılı, uygulamalı bir inceleme yapılmadan hiçbir lastik fabrikadan çıkmaz. Bu teknisyen, her lastiğin yüksek Oliver kalitesi standartlarını ve müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşıladığından emin olmak için tepeyi, damakları, yanakları ve iç kısmı inceler.

06
image

Parlatma İstasyonundaki amacımız, uygun tekstüre ve tekdüzelik yoluyla en kaliteli sırt yapısı oluşturmak, üstün dayanıklılık ve uzun sırt ömrü için kaplama ile sırt bağlarını sağlamaktır. Müşterilerimizin beklediği şey budur. Bunu, kasayı çalışma şekline şişirerek ve ardından bilgisayar destekli hassasiyetle aşınmış sırtı tamamen "parlatarak" yapıyoruz.

02
image

Önceden işlenmiş diş artık gövdeye uygulanır. Oliver sırt oluşturma makinesi, hassas sırt uygulaması sağlamak için tam gövde ölçümlerini kullanır. Lastik sırtı uygulandıktan sonra, lastik kaplama ve kürleme adımına geçer.

05
image

Tamir edilmesi gereken kasalar Skive and Repair istasyonumuza gönderilmektedir. Burada, Oliver teknisyenleri tarafından tepeden iç kısma kadar kapsamlı ve verimli bir şekilde onarılırlar, bu nedenle kasa, Sırt Yapı İstasyonumuz için en yüksek kalitede çalışır durumda kalır.

03
image

Bir lastik kürlenmeden önce, kürleme odasında sıcaklık ve basınç homojenliğini sağlamak için önce bir kürleme zarfı alır. Lastik daha sonra, seçilen dişe bağlı olarak Oliver'ın zaman, sıcaklık ve basınçla ilgili spesifikasyonlarına göre özel bir Oliver kürleme odasında kürlenir. Sonuç, endüstri lideri kaplama homojenliğidir.

06